6.514,25 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
5,8%
6.915,00 TL 6.569,25 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
6.514,25 TL
4.253,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
21%
5.385,00 TL 4.308,00 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
4.253,00 TL
5.732,98 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
20,8%
7.234,98 TL 5.787,98 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
5.732,98 TL
4.301,00 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
21%
5.445,00 TL 4.356,00 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
4.301,00 TL

PARFÜM SETLERİ SEÇENEKLERİ DİLAY KOZMETİK' TE..

KADIN PARFÜM SETLERİ

Hoş bir koku herkes için vazgeçilmezdir. Üstünüzde dikkatleri toplayarak çekiciliğinizi arttıracak, aynı zamanda kendinizi koku ile daha rahat hissetmenizi sağlayacak en önemli ürün; parfümlerdir. Tercih ettiğiniz koku ile gün içinde daha rahat olabilir, kötü kokuları uzak tutabilirsiniz.Kalıcılıkları sayesinde; tüm gün etkisini hissedebilirsiniz.

Kadın Parfüm setleri; koku zevkinizi sevdiklerinize de belli etmek için harika bir yol oluşturmaktadır. Sitemizde daha detaylı inceleyebileceğiniz kadın parfüm setleri ile sevdiğiniz insanları hatta en önemlisi kendinizi bile şımartabilirsiniz. Bu setlerin içinde; her zaman kullanabileceğiniz ürünler bulunmaktadır. Bazı setlerde; vücut losyonu bulunurken, bazılarında; maskaradan, duş jeli, sprey ve deodoranta kadar farklı ürün çeşitleri görmeniz mümkün olmaktadır. Kadın parfüm setleri, hem kullanışlı olup hem de güzel bir hediye seçeneği oluşturmaktadır.

Hediye Kadın parfüm seti nasıl seçilir?

Sunulacak bir parfüm seti satın almak için , alıcının kullandığı veya geçmişte kullandığı parfümü öğrenerek başlamak daha iyidir . Bir kadın parfümü, taze ve hafif notalar uyandırabilir, karakterli odunsu akortlar, etkileyici gurme ve karizmatik kokular yayabilir, seçilen koku kişinin koku imzası haline gelir ve çevrelerindekiler mutlaka kişiliğiyle ilişkilendirecektir. Kadın parfüm seti de içerdiği şişe veya spreyin boyutuna göre seçilmektedir. Genellikle 50 ml, 75 ml veya 100 ml kapasiteler arasında seçim yapabilirsiniz. Ek olarak, özünde daha konsantre olan eau de parfum ile günlük kullanım için ideal olan daha hafif ve daha uçucu olan eau de toilette arasında ayrım yapıyoruz. Son olarak kutu içeriğinde bulunan tamamlayıcı ürünleri incelemek gerekir: vücut losyonu, seyahat boyu, duş jeli…

Neden bir kadın parfüm seti hediye öneriyoruz?

Aslında en önemlisi parfümleri set kullandığımızda parfümün kalıcılığı arttığı içindir. Ve Tabii ki Kadınlar için parfüm seti, çok yakın bir kişi için olduğu kadar bir tanıdık yada iş arkadaşı için de kısacası tüm durumlar için ideal bir hediyedir. Evlilik yıl dönümü için bayan eşe hediye yada sevgiliye hediye için hatta en özelimiz annemize en güzel Anneler Günü Hediyesi olarak mükemmel bir seçenektir. Doğum Günü Hediyesi yada Yeni İş ve Terfi için hediye; Lüks, rafine, eksiksiz parfüm seti , duyusal zevk ve esenliğe övgüdür. Kim direnebilir? Normalden çok daha özel bir hediye arıyorsanız, Yılbaşı Hediye Setleri veya yılın bir dönemini veya markanın yıldönümünü kutlayan sınırlı sayıda bir hediye seti tercih edebilirsiniz. Düzenli olarak set sunan parfümcüler arasında Guerlain, Burberry, Bvlgari, Givenchy gibi prestijli markalar ilk sıradadır. Kadın parfüm setleri arasında Michael Kors' da olduğu gibi çağdaş bir estetiği veya Dkny 'da olduğu gibi biraz sıradışı olabilir. Kutular aynı zamanda alışılmışın dışında parfümlü bir bakım ürünü sunmak için bir fırsattır: saçlar için kuru bir yağ, parfümlü bir duş jeli ve hatta kadifemsi yada ışıltılı bir süt.. Bazen eau de toilette' e saklama çantası eau de parfum yanında şık bir clutch yada makyaj çantası veya metal kutu gibi marka güzellikleri eşlik eder. Son olarak, kadın parfüm setleri taze ve tatlı kokuları ile genç kızlar için de uygundur.