3.421,70 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
Hediyeli
11,4%
3.863,00 TL 3.476,70 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
3.421,70 TL
3.801,50 TL
Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
Hediyeli
11,3%
4.285,00 TL 3.856,50 TL
1500 TL ÜZERİ 55 TL İNDİRİM!
3.801,50 TL

JEAN PAUL GAULTIER erkek parfümleri cesur , kışkırtıcı ve şehvetlidir!

Jean Paul Gaultier, erkek parfümleri yelpazesi için onu dünyaca ünlü yapan şeyi yapmaya devam ediyor ve bu da işleri farklı yapmak anlamına geliyor! Erkekler hakkında kabul edilen tüm fikirlere meydan okur, onları altüst etmekten, abartmaktan ve yeniden icat etmekten zevk alır. Gaultier erkeğinin güçlü veya seksi olduğunu kanıtlaması gerekmez; olduğunu biliyor.

LES MALES Erkek kokuları koleksiyonunu somutlaştırmak için Jean Paul Gaultier, gemiye bir sürü denizci getirdi. Şaşırtıcı derecede seksi ekip arasında herkes için bir şeyler var! Ultra Male sert adam, zamansız Le Male' nin kendisi, Donanmadaki maceracı, Gemide baştan çıkarıcı, büyüleyici Le Beau ve tabii ki kaptan: Le Male Le Parfum. Karşı konulmaz oyuncular, onların ayları bir hayran seli oluşturabilir. Açıkçası, bu Erkekler henüz dalga yapmayı bitirmedi!

DENİZCİ ÇİZGİLİ İMAJ :Jean Paul Gaultier denilince akla her zaman mavi ve beyaz çizgiler gelir! İkonik bir Gaultier giysisi olan denizci çizgili üst, kristallerle işlenmiş, trompe-l'œil, bağcıklı, tüylü bir parti elbisesi olarak koleksiyonlar boyunca yeniden keşfedildi…

Seksi olduğu kadar erkeksi de olan Le Male, Jean Paul Gaultier' e sonsuza dek ilham veren efsanevi figüre saygılarını sunar: denizci. Bu erkek parfümü, alışılmadık bir erkeklik vizyonuna sahiptir. Tıraş sabununun tanıdık ve güven verici kokusuna gönderme yapan lavanta, vanilyanın şehvetiyle zenginleştirildi.

Scandal Pour Homme, özünde güçlü, son derece karizmatik notalarla vücuda vurur. İyi olduğunu biliyor ve onu seviyor! Şişe daha da kışkırtıcı, onu hemen kazanan olarak tanıtıyor. Kim tacını almaya cesaret edecek? Biraz deneyin ve öğrenin! Son olarak, sunum açısından Scandal Pour Homme, tüm kişiliği, kadifemsi ten tarafından gizlenen kokuyu sergiliyor. Kesin olan bir şey var: Erkekler için Skandal herkes gibi bir şey yapmak istemiyor!

Jean - Paul Gaultier parfümleri cesur , kışkırtıcı ve şehvetlidir. Jean-Paul Gaultier eau de parfum veya eau de toilette içeren bir Jean-Paul Gaultier erkek parfümü tercih edebilirsiniz. Jean-Paul Gaultier parfümlerinin baş döndürücü kokularını bulun.

En sevdiğiniz kokuların keyfini çıkarmak için diğer biçimleri keşfedin. Ayrıca favori parfümünüzle aynı notalara sahip deodorant veya duş jeli gibi tamamlayıcı ürünlere sahip olmak için kutu şeklinde Jean-Paul Gaultier kokularına da sahip olun. Jean-Paul Gaultier: cesur ve açık bir marka Bir tasarımcı olarak Jean-Paul Gaultier, her zaman Haute Couture'ün “korkunç çocuğu” olarak bu üne sahipti , kışkırtmaya ve muhteşemliğe girmeye çalışıyordu. Parfümleri için, bu karakteri , baştan çıkarıcı bir oyunla ve herkesin davet edildiği ve temsil edildiği türler, standartlar arasında bir gezinme ile buluyoruz.

Jean-Paul Gaultier devrimini cesareti, çeşitliliği ve mizahı sayesinde yaptı. Jean-Paul Gaultier ürünlerini Dilay Kozmetik web sitesinden satın alın Jean - Paul Gaultier parfümleri ve kozmetikleri , aynı adı taşıyan moda evinin evrenini kokusal olarak kopyalamak için geliştirilmiştir. Marka, türler arasında geziniyor ve ürünlerinde mümkün olduğunca çok çeşitliliği temsil etmeyi ve içermeyi hedefliyor.

İster kadın parfümü ister erkek parfümü, eau de toilette, parfüm veya kolonya ya da güzellik rutininizi mükemmelleştirecek parfümler seçin, her zaman sizi geliştirecek ve kişiliğinizi ifade edecek ürünler bulacaksınız .